طراحی سایت شخصی اختصاصی

هر آنچه که برای اشتراک گذاری افکار، ایده‌ها، دانش و نمونه کارهایتان نیاز دارید را در یک محیط گرد هم می‌آورم.

قلم نقاشی

طراحی اختصاصی

با طراحی اختصاصی سایت شخصی خود می‌توانید هر آنچه که به عنوان ایده در ذهن خود دارید را نقطه به نقطه و خط به خط به کاربر منتقل کنید .

تماما ریسپانسیو

گستردگی لوازم قابل اتصال به اینترنت هر روزه در حال گسترش است، با طراحی تماما ریسپانسیو و واکنشگرا هیچ فرصتی را از دست نخواهید داد.

دونده سریع

تحویل فوری

فقط کافیست طرح و ایده‌ای که در ذهنتان است را برای من با جزئیات بازگو کنید. تمام آن چیزی که انتظارش را دارید را سریعا طراحی و آماده بهره برداری می‌کنم.

Jakob Nielsen

طراحی بد برای وبسایت درست مثل فروشنده بد خلق برای فروشگاه است.

رزومه دیجیتال

رزومه دیجیتال

آیا تا به حال به این موضوع فکر کرده‌اید که اگر کسی نام شما را در گوگل سرچ کند چه چیزی مشاهده خواهد کرد؟ آیا این دقیقا همان چیزی است که شما تمایل دارید دیگران راجع به شما بدانند یا خیر؟

طراحی سایت شخصی به شما این امکان را می‌دهد تا خودتان مشخص کنید کدام اطلاعات از شما در نتایج جستوجو باشد و یک رزومه دیجیتال قوی از خودتان به جای بگذارید.

کسب رتبه در گوگل

کسب رتبه در گوگل برای سایت شخصی میتواند نام شما را بر سر زبان‌ها انداخته و از آن کسب سود کنید. تفاوتی ندارد چه خدمات یا حرفه‌ای دارید. بعد از رسیدن به خط اول گوگل این شما هستید که می‌توانید مشتری‌ها را انتخاب کنید.

در طراحی سایت شخصی اختصاصی تمامی اصول سئو به دقت انجام می‌شود. پس هیچ نگرانی برای جایگاهتان در نتایج جستوجو نخواهید داشت.

کسب رتبه در گوگل​

آمارگیر حرفه‌ای

با متصل کردن سایت شخصیتان به آمارگیرهای حرفه‌ای مانند گوگل آنالیتیکس می‌توانید از هر دستگاهی و در هر جایی به آمارهای تخصصی سایتتان دسترسی داشته باشید و آن را مورد تحلیل قرار دهید.

اینکه چند کاربر وارد سایتتان شده‌اند، با کدام دستگاه و از کدام کشور هستند و دیگر ویژگی‌ها از امکانات این آمار گیر حرفه‌ای هستند که در طراحی سایت شخصی اختصاصی برای شما اعمال خواهم کرد.

پیش به سوی مشتری!

ثبت سفارش

کافیست برای ثبت سفارش نام و شماره تماس خود را وارد کنید تا با شما تماس بگیرم.