خدمات سئو سایت

خدمات سئو سایت

خدمات سئو سایت : به عنوان یک مدیر، در برخورد با متخصصان دیجیتال مارکتینگ و فضای مجازی، اصطلاح خدمات سئو سایت را مکرراً شنیده اید. SEO در زبان انگلیسی از کنار هم نهادن ابتدای کلمات  Search Engine و Optimization به دست می آید. این ها در کنار هم “بهینه سازی موتور جست و جو” معنی می دهند. اما عبارت ثقیل قبلی یعنی چه؟

اکثر مردم دنیا بدون آشنایی حتی جزئی راجب یک بازار یا محصول سراغ اینترنت می روند. افراد هیچ اطلاعاتی راجع آدرس سایت شما و دیگران یا بهترین فروشگاه اینترنتی ممکن ندارند. تنها چیزی که در دسترس مردم عادی می باشد، مرورگر تلفن همراه یا کامپیوتر آن هاست. قطعه ای از پازل که در این بین مثل یک واسطه، مخاطب را به تولید کننده وصل می کند، همان موتورهای جست و جو هستند. البته با وجود تعداد زیادی موتور جست و جوگر در فضای وب، عملاً تنها موردی که برای سئوکار ها ارزش دارد، سرویس گوگل است. سهم و تاثیر گوگل به قدری زیاد شده که دیگر جایی برای نگرانی راجع دیگر موتورهای موجود باقی نمانده.

گوگل چه می کند؟ این غول سخت افزاری-نرم افزاری به صورت دائمی کل فضای وب را بررسی می کند که در اصطلاح به آن کرال (Crawl) می گویند. بعد از هر کرال، گوگل بر اساس یک سری معیار، به صفحات مختلفی که در اینترنت وجود دارند یک امتیاز می دهد. حال در صورتی که یک فرد عادی در صفحه اول گوگل اقدام به جست و جوی عبارتی بکند، گوگل وابسته به این امتیازها، به ترتیب نتایجی را در اختیار مردم قرار می دهد. به نظر شما سریعترین و بیشترین کلیک ها نصیب کدام صفحه می شود؟ پرواضح است: صفحاتی که در ابتدای نتایج قرار دارند، مخصوصاً اولین مورد.

حال فرض کنید که شما و چند رقیب دیگر در حوزه طراحی فروشگاه اینترنتی محصول خاصی، مثل لپ تاپ، فعالیت می کنید. اگر یک مشتری بالقوه کلمه ی “خرید لپ تاپ” را جست و جو کند، کدام یک اول از همه پیشنهاد می شوید؟ گوگل به کدام یک بیشترین امتیاز را می دهد؟ کدام یک شانس بیشتری برای “گرفتن کلیک” دارید؟ این ها سوالاتیست بسیار مهم در حوزه دیجیتال مارکتینگ که پاسخشان از بخش سئوی سایت عبور می کند.

سئوکار ماهر با توجه به تجربه و البته مطالعات خود در زمینه موتورهای جست و جو، می داند که هر قسمت از سایت به چه نحوی در فرآیند کرالینگ گوگل تاثیر می گذارد. او می داند که بیشترین امتیازات معمولاً به چه فعالیت هایی داده می شود و کدام ضعف های سایت می توانند حتی امتیاز را پایین بیاورند. خدمات سئو سایت یک حرفه نوپا نیست، شاید نزدیک به 20 سال است که در نقاط مختلف جهان برای جلب نظر موتور جست و جو، کارهایی به صورت سیستماتیک انجام می شود. در این مدت اما بارها پیش آمده که افراد دست به روش های متقلبانه یا به قول خودمانی، مردم آزارانه، زده اند. گوگل هم در طول این سال ها یاد گرفته که چگونه با این رفتارها بجنگد و حتی دست به تنبیه سایت های متخلف بزند.

سئوکار باتجربه از بایدها و نبایدهای سئو اطلاع دارد. اصطلاحاً می گویند سئو به دو بخش کلاه سفید و کلاه سیاه تقسیم می شود. سئو کلاه سفید مجموعه ای از اقدامات مجاز و بدون ضرر برای مخاطب است که به ارتقای رتبه در نتایج گوگل کمک می کند. گوگل هم با این روش ها مشکلی ندارد. در عوض سئو کلاه سیاه شامل روش های متقلبانه ای می شود که در صورت تشخیص توسط موتور جست و جو، تنبیهاتی مثل حذف همیشگی از صفحه نتایج را در پیش دارد. یک مثال ساده ی آن، ایجاد لینک های خارجی مسئله دار یا استفاده بی مورد و بی شمار از کلمات کلیدی در یک صفحه از وبسایت است.

در نهایت اگر بخواهیم خلاصه بگوییم، سئوی سایت مهم ترین ابزار در اختیار متخصص دیجیتال مارکتینگ است که می تواند از آن برای افزایش بازدید و فروش سایت استفاده کند.

درخواست مشاوره برای خدمات سئو سایت

اگر دوست دارید فروش محصول یا محصولاتی را در سایت خود بالا ببرید، یا خدمات خاص خودتان را به افراد بیشتری در جامعه معرفی کنید، بهینه سازی موتور جست و جو یا همان خدمات سئو سایت یک راه حال بی بدیل است. برای اطلاع از شکل فرآیند سئو و نتایج مثبت آن برای کسب و کار مجازی خود، با من در تماس باشید.

سیلاطانی

چه کسانی به خدمات سئو سایت نیاز دارند؟

به صورت طبیعی مرحله ی بعد از خدمات طراحی سایت با وردپرس، سئو و تولید محتوا و خدمات شبکه های اجتماعی است. به همین دلیل تقریباً تمام کسب و کارها برای پیشرفت در حوزه وب، به خدمات سئو سایت به عنوان یک مرحله واجب نگاه می کنند، نه گزینه در دسترس. خدمات سئو سایت به شما کمک می کند که در رقابت با دیگر فعالین حوزه کاری خود، جمعیت بیشتری از مشتریان بالقوه را به سمت خود جذب کنید. سایت های فروشگاهی، ارائه خدمات پزشکی و مسافرتی و آموزشی از جمله ی مخاطبان خدمات سئو سایت هستند. اگر از مرحله آغازین کار اینترنتی خود سراغ خدمات سئو سایت بروید، به مرور هزینه های معرفی سایت کاهش پیدا می کند و صاحب یک پایگاه اینترنتی حرفه ای خواهید شد.

از طرف دیگر شاید تجارت شما تا جایی موفق بوده که نیازی به حضور در فضای مجازی ندارید، چون زمینه کاریتان، تخصصی است. کارخانجات بزرگ صنعتی یک نمونه پر تکرار هستند. معمولاً این مجموعه ها مشتریان ثابت خود را دارند و نیازی نیست در نظر عموم مردم شناخته شوند. اما به این نکته دقت کنید که بازار همیشه به این صورت جلو نمی رود. رقبا یکی پس از دیگری می رسند. طراحی سایت برای شما یک مکمل تجاری است. وب سایت برای موفقیت نیست، چون تجارت شما همین الان هم موفق است. یک وب سایت رسمی در اصل فاصله مطمئنه شما با هر رقیب احتمالی دیگر است.

neil patel

هیچ سایتی بدون داشتن یک ستون فقرات محکم و قوی نمی‌تواند سرپا بایستد، و آن ستون فقرات سئو تکنیکال است.

- نیل پتل

گروه دومی که مخاطب خدمات سئو سایت هستند، شما صاحبان کسب و کاری می باشید که در گذشته اصول سئو را در کار خود اعمال نکردید. نشانه ی بسیار ساده ی چنین عملکردی، نرسیدن به بهره وری کافی حتی در طولانی مدت است. این که هر چه قدر هم تلاش می کنید، رقیبان شما یک پله جلوتر ایستاده اند و به دنبال راه حل ها حداقلی میافتید. در حالی که با وارد کردن اصول سئو در کار خود می توانید خیلی قدرتمندتر در بازار هدف خود حضور داشته باشید. خلاصه آنچه باید بدانیم این است که سایت با طراحی خوب، تنها یک سخت افزار مناسب برای رقابت در فضای مجازیست. با این حال شما به نرم افزار مربوطه هم نیاز دارید، نرم افزاری که اینجا خود را در قالب خدمات سئو سایت نشان می دهد.

پیش به سوی مشتری!

سوالات متداول خدمات سئو سایت

برای اینکه بتوانید مطالب موجود در وبسایت خودتان را برای گوگل با ارزش و مهم جلوه دهید، باید اصول مشخصی را برای طراحی سایت، تولید محتوا و ایجاد لینک های خارجی رعایت کنید. با این کار به گوگل راجع به اعتبار وبسایت خود، اطمینان می دهید. به این مجموعه از کارها سئو سایت می گویند یا همان بهینه سازی موتورهای جست و جو. در نتیجه اگر می خواهید در صفحه اول نتایج گوگل حضور داشته باشید، باید سراغ سئوی سایت به صورت حرفه ای بروید.

به مجموعه ای از اقدامات متقلبانه و ضد مخاطب که برای جلب توجه موتور جست و جو انجام می شود، سئو کلاه سیاه می گویند. مثلاً تکرار کلمات به صورت بی معنی در تمام صفحه یا ایجاد لینک های خارجی از سایت های مشکوک به تعداد غیرمعمول. این ها موتور جست و جو را به رفتار شما مشکوک می کند و در نهایت ممکن است سایت شما را دچار مشکلات جدی کند. در عوض سئوی کلاه سفید را داریم که از طریق فعالیت های مجاز، امتیاز وبسایت را بالا می برند. مثلاً تولید محتوا بر پایه اصول سئو یا ایجاد لینک های داخلی منسجم در سایت.

بله، به مقدار زیاد. اصلاً یکی از معیارهای مهم گوگل برای امتیازدهی به سایت ها، بررسی تجربه کاربری و رابط کاربری (UX, UI) است. هر دو این موارد هنگام طراحی سایت باید به صورت بهینه ایجاد شوند. همچنین سرعت سایت و دسترسی سریع به داده های سرور از موارد دیگریست که به سئوی سایت کمک شایانی می کند و در حوزه طراحی سایت قرار دارد.

پاسخ به این سوال به پارامترهای زیادی بستگی دارد. مثلاً بعضی رقبا ممکن است برای سال ها، خیلی خوب در زمینه سئو کار کرده باشند و به بلوغ رسیده باشند. در این شرایط پشت سر گذاشتن آن ها دشوار است. با این حال این به معنی کنار گذاشتن سئو سایت نیست. چون بدون آن شما به طور کلی نمی توانید حضور داشته باشید، چه قوی و چه ضعیف. برای رسیدن به بهترین رتبه ها در صفحه نتایج گوگل، نیاز به سئوی حرفه ای، بلندمدت و هدفمند دارید.

بله، با توجه به اینکه هدف شما چیست و در این راه باید با چه رقبایی کار کنید، راهبردهای سئو سایت هم فرق دارند. به عنوان مثال اگر شما یک سایت نوپا هستید، گرفتن نتیجه برای کلمات کوتاه و پرتکرار دشوار است. مثلاً عبارت “خرید گوشی” را در نظر بگیرید. این عبارت توسط سایت های معروف و قدیمی تصاحب شده و رقابت بر سر آن بسیار شدید است. به همین دلیل شما به عنوان یک سایت نوپا نمی توانید استراتژی خود را تصاحب چنین کلماتی تعریف کنید. در عوض باید سراغ کلماتی که اصطلاحاً Long-tail نام دارند بروید.

یکی از روش های معرفی کسب و کارها استفاده از رپرتاژ است. برای این کار یک متن با کیفیت و سئو شده تهیه و در یک سایت با اعتبار بالا و بینندگان زیاد منتشر می کنید. مثلاً سایت های خبری معمولاً به شما چنین امکاناتی را می دهند. این کار علاوه بر بالا بردن آمار بازدید سایت، به شما در ایجاد لینک های خارجی قدرتمند کمک می کنند. این کارها در زمره سئوی سایت بسیار ارزشمند هستند.

تعرفه خدمات سئو سایت

ما چگونه هزینه ارائه خدمات سئوی خود را محاسبه می کنیم؟ همان طور که توضیح دادیم، سئوی سایت شامل اقدامات مختلفی می شود که هر کدام به حدی از تخصص و تجربه نیاز دارند. سئوی درون سایت و تولید محتوا به علاوه ی سئوی خارجی و جمع کردن اعتبار برای سایت از طریق منابع دیگر. با این حال برای هر کلمه و پروژه، اقدامات ما شبیه یکدیگر نخواهند بود. اگر از ما بخواهید که برای شما رتبه یک گوگل در جست و جوی عبارت خرید کتاب دانشگاهی را به دست بیاوریم، با توجه به رقابت روی این کلمه، کار راحتتری داریم تا وقتی که بخواهید برای عبارت “خرید لپ تاپ” تلاش کنیم. توجه داشته باشید که بعضی از مهمترین سایت های فروشگاهی فارسی در زمینه خرید و فروش لپ تاپ فعالیت می کنند و این یعنی وجود یک رقابت میلی متری. به همین دلیل در محاسبه تعرفه ی خدمات سئو سایت، حوزه فعالیت شما و کلمات مورد نظر بسیار تعیین کننده هستند.

تعرفه سئو داخلی سایت

سئو داخلی

۳ میلیون تومان
 • بهینه سازی عنوان صفحات ، کلمات کلیدی و متا تگ ها (Description، Robots و …)
 • ساخت و بهینه سازی سایت مپ
 • فعال کردن Htaccess. و تصحیح تنظیمات آن
 • ترکیب و فشرده سازی فایل های جاوا اسکریپت
 • بررسی یو آر ال های سایت و تصحیح آنها در صورت امکان
 • بررسی و ویرایش کدهای منسوخ شده HTML
 • فعال کردن Gzip در سایت به منظور فشرده سازی داده های سایت
 • جلوگیری از اجرا شدن فایل های جاوا اسکریپت در زمان رندر شدن سایت
 • بررسی وجود محتوای Flash و پنجره های Iframe در سایت
 • مرتب سازی ترتیب بارگزاری و اجرای فایل های CSS و Javascript
 • ترکیب فایل های CSS
 • اضافه کردن Expires Headers برای انواع فرمت فایل های سایت
 • ثبت وب سایت در وبمستر گوگل
 • بهینه کردن حجم سایت
 • بررسی ویژگی Keep Alive
 • افزایش سرعت سایت
 • بررسی و تصحیح ایندکس و فالو بودن صفحات

سئو تصاویر (سایت های کوچک)

۹۰۰ هزار تومان

سئو تصاویر (سایت های بزرگ)

۱.۵ میلیون تومان

بررسی هزینه سئو کامل سایت

تعرفه لینک بیلدینگ

بسته رقابت آسان

۲.۸ میلیون تومان / ۴۰ روز
 • بک لینک دائمی PBN
 • ۸۰ بک لینک دائمی دامین اتوریتی بالا
 • بک لینک دائمی گره ۲
 • ۲۰ بک لینک دائمی EDU و GOV
 • ۱۵۰۰ سوشیال سیگنال
 • سوشیال بوکمارک

بسته رقابت متوسط

۵.۵ میلیون تومان / ۴۰ روز
 • ۵۰ بک لینک دائمی PBN
 • ۵۰۰ بک لینک دائمی دامین اتوریتی بالا
 • ۵۰۰۰ بک لینک دائمی گره ۲
 • ۲۰ بک لینک دائمی EDU و GOV
 • ۳۵۰۰ سوشیال سیگنال
 • سوشیال بوکمارک

بسته رقابت سخت

۱۰.۹ میلیون تومان / ۴۰ روز
 • ۵۰ بک لینک دائمی PBN
 • ۱۵۰۰ بک لینک دائمی دامین اتوریتی بالا
 • ۱۵۰۰۰ بک لینک دائمی گره ۲
 • ۲۰ بک لینک دائمی EDU و GOV
 • ۷۵۰۰ سوشیال سیگنال
 • ۲۰۰ سوشیال بوکمارک

تعرفه تدوین استراتژی سئو سایت

سایت های کوچک

۵ میلیون تومان / تا ۳ کلمه کلیدی
 • استخراج کلمات
 • تحلیل رقبا
 • ارزشگذاری کلمات
 • دسته بندی کلمات بر اساس مفاهیم
 • پازل محتوای سایت
 • طراحی معماری صفحات
 • برنامه یک ساله
 • زمان تحویل: ۳۰ روز کاری

سایت های متوسط

۷ میلیون تومان / تا ۵ کلمه کلیدی
 • استخراج کلمات
 • تحلیل رقبا
 • ارزشگذاری کلمات
 • دسته بندی کلمات بر اساس مفاهیم
 • پازل محتوای سایت
 • طراحی معماری صفحات
 • برنامه یک ساله
 • زمان تحویل: ۴۰ روز کاری

سایت های بزرگ

۱۴ میلیون تومان / تا ۱۰ کلمه کلیدی
 • استخراج کلمات
 • تحلیل رقبا
 • ارزشگذاری کلمات
 • دسته بندی کلمات بر اساس مفاهیم
 • پازل محتوای سایت
 • طراحی معماری صفحات
 • برنامه یک ساله
 • زمان تحویل: ۶۰ روز کاری

تعرفه مشاوره تخصصی سئو سایت

یک جلسه

۱ میلیون تومان / ماهانه

دو جلسه

۱.۷ میلیون تومان / ماهانه
محبوب ترین

چهار جلسه

۳ میلیون تومان / ماهانه

مشاوره خدمات سئو سایت

دعوت می کنیم که از طریق تماس با شماره زیر، سوالات و ابهامات خود درباره خدمات سئو سایت را با ما در میان بگذارید. برای تیم ما بسیار مهم است که ابتدا به روشن شدن دید شما در این زمینه کمک کنیم. اهمیت دارد که بدانید در صورت به کار نبستن اصول سئو در سایت خود، نقاط ضعفی که از پی آن می آید باعث بروز چه مشکلاتی خواهند شد.

خدمات مختلف سئو سایت

در سال های نسبتاً دور، به دست آوردن رتبه خوب در نتایج گوگل کار سختی نبود. یک روش خیلی سریع، استفاده از تگ های متعدد و تکراری در سرتاسر صفحه ی مورد نظر بوده. با این حال چنین حقه هایی باعث شد که وبسایت ها با محتوای بی کیفیت هر روز رتبه های بهتری بگیرند و سایت هایی که محتوای خوب تولید می کردند، در انتهای صفحه جست و جو جا پیدا کنند. شرکت گوگل به مرور زمان متوجه مشکلات موجود در الگوریتم های کرالینگ و امتیازدهی خودش شد. طی این حدود 20 سال گذشته، آپدیت های متعددی توسط کمپانی گوگل روی الگوریتم ها اعمال شده که هر کدام یک سری از ضعف های قبلی را بهبود بخشیدند.

شناخت همین آپدیت ها و نحوه برخورد با آن هاست که باعث می شود خدمات سئو سایت یک کار حرفه ای باشد. شناخت محیط وب، درک از برنامه نویسی فرانت اند و بک اند، مهارت تولید محتوا، درک از اقتصاد وبسایت ها و دیجیتال مارکتینگ، همگی از پیش زمینه های مورد نیاز برای تبدیل شدن به یک سئوکار حرفه ایست.

با این حال من در بخش سئو یک تیم حرفه ای دارم که آمادگی ارائه خدمات سئو سایت در اشکال مختلف را دارند. این خدمات شامل بخش های متعددیست که اهم آن ها به شرح زیر اند:

headset

مشاوره خدمات سئو سایت

مرحله صفر برای انجام هر کاری، گرفتن مشاوره راجع آن است. ما کمک می کنیم که نیازهای کسب و کار و وبسایت خودتان برای سئو را پیدا کنید. راه حل های ممکن را پیشنهاد می کنیم و در مسیر انتخاب بهترینشان، با شما همراه خواهیم بود. سئوی سایت با انجام طیف وسیعی از اقدامات صورت می گیرد. به همین دلیل برای رسیدن به بیشینه ی بهره وری، حتماً به آشنایی کافی با اصول و جزئیات آن نیاز دارید.

بهینه سازی سایت

بعد از اینکه متوجه شدیم سایت شما به چه قداماتی نیاز دارد، کار سئوی سایت شروع می شود. تولید محتوا، لینک دهی خارجی، لینک دهی داخلی، اصلاح ui و ux سایت، انتشار رپورتاژ، استفاده درست از متاتگ ها، استفاده درست از اسکیما و مایکرو دیتا، اتصال به وبمستر و چک کردن صحت کرالینگ و … از جمله مراحل سئوی سایت هستند که هر کدام در جایش با ارزش و لازم است.

bullish
fine print

آنالیز سئو سایت

بعد از شروع فرآیند سئو، برای اطلاع از وضعیت سایت، نیاز به تحلیل آن دارید. شما دوست دارید که به صورت دوره ای از تاثیر سئو بر بازدید ها و عملکرد سایت خودتان آگاهی داشته باشید. خدمات سئو سایت یکی از شفاف ترین روش های بازاریابی در دنیای تجارت است. ابزار متعددی در اختیار شماست تا با آن ها اقدام به سنجش کیفیت اقدامات خود کنید. ما به شما کمک می کنیم که به صورت منظم، عملکرد سایت خودتان را مانیتور کنید.

تدوین استراتژی سئو سایت

همان طور که پیش از این توضیح دادیم، شروع فرآیند سئو وابسته به پارامترهای مختلفیست. بسته به این پارامترها، شما راه های متفاوتی را برای رسیدن به نتیجه مطلوب طی خواهید کرد. طول عمر سایت، زمینه فعالیت تجاری، کلمات کلیدی مورد نظر و بودجه در دسترس برای خدمات سئو سایت، همگی با هم راهبرد سئوی سایت را تعریف خواهند کرد.

queen