خدمات دیجیتال مارکتینگ

طراحی سایت

تفاوتی ندارد که صاحب یک شرکت بزرگ بین‌المللی باشید یا برای پروژه‌های فریلنسری به دنبال طراحی سایت باشید. من دانش، تجربه و علوم زیبایی شناسی را با سایت شما ادغام می‌کنم؛ تا کاربرانتان پیمایشی منحصر به فرد را تجربه کنند.

لوگو اینترنت
لوگو گوگل

سئو سایت

هدف در دنیای اینترنت تنها یک نقطه است، خط اول در موتورهای جستوجو! اما در این ماراتون سخت و نفس‌گیر حضور یک کارشناس سئو و موتورهای جستوجو می‌تواند سختی این مسیر را برای شما هموار کند.

شبکه‌های اجتماعی

پتانسیل شبکه‌های اجتماعی در رشد کسب و کار برای کسی پوشیده نیست. نباید اجازه داد که در شرایط کنونی حتی یک مشتری هم از دست برود. پس برای تاثیرگذاری بر روی کاربرانتان، استراتژی‌های امتحان شده راهبردی کلید موفقیت شماست.

لوگو لایک
لوگو سبد خرید

سایت فروشگاهی

طراحی سایت فروشگاهی همانند تاسیس یک شعبه ۲۴ ساعته می‌باشد. به واسطە آن خیالتان راحت است که هیچ فروشی را از دست نخواهید داد. فروشگاه آنلاین در هر زمان می‌تواند بهترین خدمات را به کاربرانش ارائه دهد.

طراحی رابط کاربری

طراحی رابط کاربری و تجربە کاربری را دست کم نگیرید. در روزگاری که سرمان را به هر طرف بچرخانیم تاثیری از سایت‌ها و اپلیکیشن‌ها را خواهیم دید. اهمیت تجربە کاربر روز به روز پر رنگ‌تر می‌شود.

لوگو قلم و خطکش
لوگو نویسنده

تولید محتوا

تولید محتوا را جدی بگیرید! شما به راحتی می‌توانید با تعیین استراتژی درست و تولید محتوا یونیک، فراوان، منظم و مداوم موقعیت بازاریابی اینترنتی خودتان را ارتقا دهید. یک محتوا خوب نقش بسزایی در بازریابی شما دارد.

گرافیک

با طراحی هدفمند می‌توانید کاربران را برای مدت زمان بیشتری در سایت خود نگه دارید. گرافیک سایت باید نشان دهنده حرفه شما باشد. رنگ بندی مناسب و چیدمان صحیح المان‌ها می‌تواند به راحتی مخاطب شما را به مشتری دائمیتان تبدیل کند.

لوگو گرافیک