برای مشاهده نمونه کارها لطفا از نمایشگرهای بزرگتر مثل تبلت، کامپیوتر یا... استفاده کنید.

طراحی سایت مشاور املاک

2021
wordpress
external elementor the wordpress page builder a simple intuitive drag and drop interface logo shadow tal revivo
adobe illustrator v1
adobe photoshop v1
adobe
طراحی صفحه اول دپارتمان املاک
طراحی صفحه سوم دپارتمان املاک
طراحی صفحه چهارم دپارتمان املاک
طراحی صفحه پنجم دپارتمان املاک
طراحی صفحه ششم دپارتمان املاک
طراحی صفحه هفتم دپارتمان املاک

صفحه اصلی

قسمت ابتدایی نمونه طراحی سایت مشاور املاک همیشه بسیار مورد توجه طراحان و همچنین کاربران می‌باشد، دیگر دوره اسلایدر و عکس‌هایی که تمام صفحه را اشغال می‌کردند به سر آمده است، در طراحی نوین نیاز است که از قابلیت‌های بیشتر در ابتدای صفحه استفاده کنید تا کاربر در همان نگاه اول متوجه قدرت وب‌سایتتان شوند.

طراحی صفحه دوم دپارتمان املاک

فایل‌های اختصاصی

نقطه قوت هر دپارتمان املاک نسبت به رقبا بدون شک فایل‌های اختصاصی‌اش می‌باشد. با ارائه اطلاعات مفید و تکمیلی از این فایل‌ها می‌توانید به یکی از قدرت‌های صنعت ملک کشور تبدیل شوید. موردی که تا به امروز مورد کم مهری صنف املاک واقع شده است.

دیتابیس قوی

دیتابیس قوی از تمامی فایل‌های موجود کاربر را مجاب به انتخاب می‌کند، وقتی کاربر بفهمد که سایت پیش رویش کاملترین دیتابیس را دارد دیگر به رقبا رجوع نمی‌کند چراکه تمامی اطلاعات به بهترین شکل ممکن مانند نمونه طراحی سایت مشاور املاک برایش لیست شده است و با کمک از فیلترهای موجود می‌تواند زمان زیادی را پس‌انداز کند.

فیلترهای گوناگون

بدون شک برای خرید یا اجاره، محله نیز به اندازه خود خانه اهمیت دارد، موردی که مشاوران در موقع معرفی خانه از آن گذر می‌کنند می‌تواند دلیل انتخاب مشتری باشد، امنیت محله، امکانات رفاهی و درمانی و … مواردی هستند که در نمونه طراحی سایت مشاور املاک به خوبی به کار برده شده‌اند.

سوالات متداول

با پاسخ به سوالات متداول متغاضیان، علاوه بر رفع مشکل آنها، سیل بزرگی از کاربران جدید از سمت گوگل وارد سایت می‌شوند. چراکه گوگل در سال‌های گذشته نشان داده است که بسیار به قسمت سوالات متداول اهمیت می‌دهد و ترجیح می‌دهد نتایج نخست صفحاتی جستوجو برای اینگونه صفحات باشد.

طراحی وب‌سایت دپارتمان املاک

© هرگونه کپی برداری تنها با ذکر منبع مجاز است.